FAQs Complain Problems

समाचार

Officials

Photo Designation Section Phone
तिलोचन रिमाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख ९८५२६३३१११
ताेयानाथ रेग्मी उप सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद ९८४२६७८६६६
सुनिता भट्टराई अधिकृत शिक्षा युवा तथा खेलकुद 9844672876
समिरा दाहाल प्राविधिक सहायक शिक्षा युवा तथा खेलकुद
लिला पराजुली कार्यालय सहयाेगी शिक्षा युवा तथा खेलकुद
विपिन लम्साल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा 9852665503
गणेशप्रसाद सिटौला लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा 9842628087
सुस्मिता प्रसाई सिटौला कम्प्युटर अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा 9862647170
चुडामणी खनाल लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४२६५६०३९
वासुदेव पौडेल कार्यालय सहयाेगी आर्थिक प्रशासन शाखा 9801421432
हिमराज सेडाई बरिष्ठ कार्यक्रम तथा याेजना अधिकृत याेजना तथा अनुगमन शाखा (सूचना अधिकारी) ९८५२६७७३६२
बसन्त बुढाथाेकी कम्प्युटर अधिकृत याेजना तथा अनुगमन शाखा ९८४२६९७०३९
रोशन राना मगर कार्यालय सहयाेगी याेजना तथा अनुगमन शाखा
मुकुन्द बस्नेत सि अ हे व अधिकृत स्वास्थ्य शाखा ९८०७९६४१८०
दुर्गा देवी चापागाईं सि.अ.न.मि. निरिक्षक स्वास्थ्य सेवा शाखा 9815099127
जानुका देवी बस्नेत सहायक(पाचौँ) स्वास्थ्य शाखा
निरज अधिकारी इन्जिनियर प्राविधिक प्राविधिक शाखा 9852645502
निता नेपाल इन्जिनियर याेजना तथा प्राविधिक शाखा 9841973993
कमल राज पाैड्याल इन्जिनियर(अधिकृतस्तर छैटौं) प्राविधिक शाखा ९८५२६७९२४०
प्रदिपकुमार पुरी इन्जिनियर(अधिकृतस्तर छैटौं) प्राविधिक शाखा ९८५२६८००००
सन्तोष पोखरेल सब इन्जिनियर प्राविधिक शाखा
छविरमण पाेखरेल सब इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५२६७४५४४
दीपेश श्रेष्ठ अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा 9842796167
भुपेन्द्र प्रसाद शाह अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा
सरोज सरदार अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा
चिरन्जिवी खवास सर्भेक्षक नापी 9844660630
सुनिल राई अमिन नापि
विद्याचन पौडेल अमिन नापि
अनिता थापा मगर कार्यालय सहयाेगी योजना तथा प्राविधिक शाखा
चुडामणि निरौला प्रशासकीय अधिकृत कर्मचारी प्रशासन शाखा 9842623191
साैजन कटुवाल सहायक(पाचौँ) कर्मचारी प्रशासन शाखा 9801421333
कैलाश प्रकाश बास्कोटा कार्यालय सहयाेगी कर्मचारी प्रशासन शाखा
डेनजनी आचार्य अधिकृत (सातौँ) कर तथा राजश्व प्रशासन ९८५२६७४३७२
सृजना बुढाथोकी कार्यालय सहयाेगी कर तथा राजस्व शाखा
एन्जिला बेडारी अधिकृत कृषि विकास शाखा
उर्मिला राजवंशी प्राविधिक सहायक कृषि विकास शाखा
मिना अधिकारी नायब प्राविधिक सहायक(कृषि) कृषि विकास शाखा ९८४४६४७९८७
पदमलाल राई पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा ९८५२६८१०४४
देवी कुमारी लिम्बु पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा 9842627304
बेनुपकुमार बस्नेत पशु विकास अधिकृत पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा
शिवलाल चाैधरी कार्यालय सहयाेगी पशुपंक्षी तथा मत्स्य विकास शाखा
बिनाेद खनाल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ०२३-५९७००२
विक्रम क्षेत्री कम्प्युटर अधिकृत जिन्सी शाखा 9852655533
कृष्ण नेपाल सहायक (चौथो) जिन्सी शाखा ९८४४६८६१०५
बिमल मोहोरा कार्यालय सहयाेगी जिन्सि शाखा 9817073868
इन्द्र प्रसाद पाैडेल आन्तरिक लेखा परीक्षण अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 023597002
प्रतिज्ञा थापा मगर राेजगार संयाेजक राेजगार सेवा केन्द्र 9852649735
सुरज तामाङ्ग प्राविधिक सहायक रोजगार सेवा केन्द्र
राहुल राई रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र +977-9869838327
राजु पोख्रेल एम.आइ.एस. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
समिता पराजुली फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना
सूर्यमाला पन्दाक महिला विकास निरीक्षक महिला बालबालिका
शान्ति गड्तौला कट्टेल सहायक महिला विकास निरिक्षक महिला बालबालिका
धर्मेन्द्रकुमार साहू सहायक(पाचौँ) दर्ता चलनी इकाइ
खेरबहादुर शंकर सहायक (तृतीय) दर्ता चलानी
गजेन्द्र खनाल स्वकीय सचिव नगर प्रमुख सचिवालय
नन्दलाल खतिवडा प्रेस संयोजक नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय 9824025353
सुविसा कार्की कार्यालय सहयाेगी नगर प्रमुखको सचिवालय
आकृती निरौला कानुन अधिकृत न्यायिक समितिको सचिवालय
माया कुमारी ऐर सहायक(पाचौँ) न्यायिक समितिको सचिवालय 9849636500
विश्वनाथ गौतम म्यासेन्जर न्यायिक समिति
अनिल ठाकुर कविराज निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633322
पुष्कर खतिवडा बैद्य निरिक्षक आयुर्वेद शाखा 9852633420
मञ्जु भट्टराई वडा सचिव ०१ नं. वडा कार्यालय 9749225151
आशिष कोईराला कार्यालय सहयाेगी १ नं वडा कार्यालय
पवित्रा गौतम कार्यालय सहयाेगी १ नं वडा कार्यालय
सागर आचार्य वडा सचिव २ नं वडा कार्यालय 9749225152
भगवती कार्की महत कम्प्युटर अधिकृत २ नं वडा कार्यालय ९८१७९४२७९५
उर्मिला दाहाल कार्यालय सहयाेगी २ नं वडा कार्यालय
खगेन्द्र बहादुर लिङदेन वडा सचिव ३ नं वडा कार्यालय ९८५२६७१८६४
मनाेज रानामगर कार्यालय सहयाेगी ३ नं वडा कार्यालय
मतिमाया खवास कार्यालय सहयाेगी ३ न‌ं वडा कार्यालय
सुरज राजव‌शी सहायक(पाचौँ) ४ नं वडा कार्यालय 9815977100
बालदास राई कार्यालय सहयाेगी ४ नं वडा कार्यालय
पुजा कोइराला वडा सचिव ५ नं. वडा कार्यालय 9749225755
दुर्गा नेपाल कार्यालय सहयाेगी ५ नं. वडा कार्यालय ९८१५०१४४८९
चन्द्रकला खड्का कार्की कार्यालय सहयाेगी ५ नं. वडा कार्यालय
कर्णलाल शाह हलुका सवारी चालक नगर उप-प्रमुख सवारी चालक 9815043542
मोहन ओली कार्यालय सहयाेगी ११ नं वडा कार्यालय
कमला शिवाकोटि सहायक महिला विकास निरिक्षक ११ नं वडा कार्यालय
आशिष राई हलुका सवारी चालक सह चालक (व्याक हो लोडर)
नरेन्द्रप्रसाद अधिकारी हलुका सवारी चालक प्र.प्र.अ. सवारी चालक 9842698520
सुवास तामाङ हलुका सवारी चालक सह चालक (ग्रेडर)
सनम राई मेसिनरी सुपरभाइजर मेसिनरी तथा सवारी
राजकुमार परियार हेब्बी सवारी चालक पानी ट्याङ्कर चालक ९८१६९२०८४५
पुष्पलाल दनुवार हेब्बी सवारी चालक रोलर अपरेटर
सन्जय मल्लिक कुचिकार ९८०६०८५८३०
शुसिला मिश्र वडा सचिव ११ नं वडा कार्यालय 9749225100
हेमनारायण चाैधरी सुरक्षा गार्ड ९८१५०६७९६७
बेगेन्द्र राई हेब्बी सवारी चालक व्याक हो लोडर अपरेटर ९८१७९२२८११
टेक बहादुर सार्की हेब्बी सवारी चालक ट्रयाक्टर चाकल
गिता हरिजन मल्लिक कुचिकार
लिला कुमार निराैला हलुका सवारी चालक नगर प्रमुख सवारी चालक ९८०१४५१९९१
दुर्गा खतिवडा अ.सव.इन्जिनियेर प्राविधिक शाखा 9845450692
नेत्र प्रसाद भट्टराई सुरक्षा गार्ड ९८१६०१६२०१
दामोदर दाहाल हेब्बी सवारी चालक ट्रिपर चालक
जाेगेन्द्र मल्लिक कुचिकार
सुमित्रा राई कार्यालय सहयाेगी ११ नं वडा कार्यालय
सावित्रा कार्की कार्यालय सहयाेगी
सिता मल्लिक कार्यालय सहयाेगी ९८१६०९३५३६

Pages